To wyjątkowa działalność oparta na wsparciu osób chorych, niepełnosprawnych i inwalidów, którzy z określonych powodów, najczęściej finansowych nie mogą pozwolić sobie na odpłatna rehabilitację lub zakup nowego łóżka rehabilitacyjnego. Nasz Sklep medyczny Kraków (wypożyczalnia medyczna),  oferuje pełen asortyment sprzętu rehabilitacyjnego do wypożyczenia – łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, podnośniki pacjenta, koncentratory tlenu, ssaki medyczne, balkonik, chodziki.

Dla osób w cięższej sytuacji finansowej pewnym rozwiązaniem jest zakup używanego łóżka rehbilitacyjnego ( u nas od 800zł).

Wypożyczenie sprzętu przydaje się także w sytuacjach awaryjnych np.  jest on pilnie potrzebny przed wypisem ze szpitala lub gdy oczekujemy na dostawę zakupionego sprzętu, lub podczas awarii i na czas oddania do serwisu. 

Zakup nowego sprzętu często jest nad wyraz kosztowny dla pacjenta zwłaszcza, gdy znalazł się w potrzebie nagle i nieoczekiwanie. Dlatego wtedy proponujemy wypożyczenie które jest elestycznie miesięcznie, bez zbędnych kosztów.