Sklep ortopedyczny Kraków zapewnia wyposażenie placówkom medycznym i fizjoterapeutycznym jak i posiada asortyment kupowany przez gabinety kosmetyczne, lekarskie oraz indywidualnych klientów. Produkty dostępne w sklepie ortopedycznym to nie tylko sprzęty, jak łóżko medyczne, ale także drobne produkty, jak chociażby wkładki do butów profilowane, kule, podkłady czy pokrowce na materace, nakładki sedesowe, toalety przenośne.

Wiele produktów dostępnych jest na zamówienie według zleconej recepty przez lekarza, natomiast w przypadku drogich sprzętów istnieje wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, dzięki której można skorzystać ze sprzętu, za opłatą miesięczną,  bez konieczności jego pełnego zakupu. Często sprzęty rehabilitacyjne są bardzo drogie nawet w wersji używanej, dlatego wypożyczenie jest dogodnym rozwiązaniem dla wielu pacjentów wymagających posiadania na swój indywidualny pożytek danego rodzaju wyposażenia rehabilitacyjnego.

Wielu pacjentów bez sprzętu rehabilitacyjnego nie mogłoby opuścić szpitala i zdrowieć w domu, a jak wiadomo leczenie we własnym domu przynosi ulgę psychiczną i lepsze efekty rekonwalescencji niż w ośrodku medycznym, czy rehabilitacyjnym.